Söndag

Argentinsk tango
Start Dag & tid Ledare    
Argentinsk Tango Grundkurs.

Start 20/1.
Sön 19.00-19.55
12 ggr.
20/1 Sön 19.00-19.55 12 ggr

Info

»
Barndans
Start Dag & tid Ledare    
Maxi-mini 3-5 år

Start 20/1.
Sön 16.15-16.55
13 ggr.
Ledare Diana.
20/1 Sön 16.15-16.55 13 ggr Diana

Info

»
Danslekis/Showkidz Nybörjare 4-6 år

Start 20/1.
Sön 15.30-16.10
13 ggr.
Ledare Lina.
20/1 Sön 15.30-16.10 13 ggr Lina

Info

»
Danslekis/Showkidz Nybörjare 4-6 år

Start 20/1.
Sön 16.15-16.55
13 ggr.
Ledare Miranda.
20/1 Sön 16.15-16.55 13 ggr Miranda

Info

»
Danslekis/Showkidz Forts. T2 4-6 år

Start 20/1.
Sön 15.15-15.55
13 ggr.
Ledare Diana.
20/1 Sön 15.15-15.55 13 ggr Diana

Info

»
Showdanser
Start Dag & tid Ledare    
Just Dance Solo 8-12 år

Start 20/1.
Sön 13.30-14.20
13 ggr.
20/1 Sön 13.30-14.20 13 ggr

Info

»
Breakdance
Start Dag & tid Ledare    
Breakdance Nybörjare 10-13år

Start 20/1.
Sön 14.00-14.50
13 ggr.
Ledare Rickard.
20/1 Sön 14.00-14.50 13 ggr Rickard

Info

»
Bugg
Start Dag & tid Ledare    
Bugg Grundkurs – Söndag

Start 20/1.
Sön 18.00-18.55
12 ggr.
Ledare Diana.
20/1 Sön 18.00-18.55 12 ggr Diana

Info

»
Bugg Forts. T3

Start 20/1.
Sön 17.00-17.55
12 ggr.
Ledare Diana.
20/1 Sön 17.00-17.55 12 ggr Diana

Info

»
Disco
Start Dag & tid Ledare    
Discolekis Nyb./forts. 6-7 år

Start 20/1.
Sön 16.15-16.55
13 ggr.
Ledare Lina.
20/1 Sön 16.15-16.55 13 ggr Lina

Info

»
Discolekis T3/T4 6-7 år

Start 20/1.
Sön 17.00-17.40
13 ggr.
Ledare Lina.
20/1 Sön 17.00-17.40 13 ggr Lina

Info

»
Disco M1+ 11-16 år

Start 20/1.
Sön 18.00-18.55
13 ggr.
Ledare Lina.
20/1 Sön 18.00-18.55 13 ggr Lina

Info

»
Coachad träning tävlingsdisco SOLO/DUO

Start 20/1.
Sön 11.00-12.55
13 ggr.
Ledare Wilma.
20/1 Sön 11.00-12.55 13 ggr Wilma

Info

»
Streetdance
Start Dag & tid Ledare    
Hiphop Nyb.Forts. 8-10 år

Start 20/1.
Sön 17.00-17.55
13 ggr.
Ledare Amanda.
20/1 Sön 17.00-17.55 13 ggr Amanda

Info

»
Hiphop Nybörjare 11-15 år

Start 20/1.
Sön 16.00-16.55
13 ggr.
Ledare Amanda.
20/1 Sön 16.00-16.55 13 ggr Amanda

Info

»
Hiphop 20+ år

Start 20/1.
Sön 18.00-18.55
13 ggr.
Ledare Amanda.
20/1 Sön 18.00-18.55 13 ggr Amanda

Info

»
Hiphop T3/T4 9-11 år

Start 20/1.
Sön 12.45-13.40
13 ggr.
Ledare Amanda.
20/1 Sön 12.45-13.40 13 ggr Amanda

Info

»
Hiphop/MTV Avancerad

Start 20/1.
Sön 15.00-15.55
13 ggr.
Ledare Amanda.
20/1 Sön 15.00-15.55 13 ggr Amanda

Info

»
Coachad träning tävlingshiphop SINGEL/PAR

Start 20/1.
Sön 13.45-14.40
13 ggr.
Ledare Amanda.
20/1 Sön 13.45-14.40 13 ggr Amanda

Info

»
Pole Dance
Start Dag & tid Ledare    
Pole Fitness Nivå 1 Forts. T1+

Start 7/4.
Sön 19.00-19.55
10 ggr.
Ledare Miranda.
7/4 Sön 19.00-19.55 10 ggr Miranda

Info/Boka

»
PoleFYS

Start 7/4.
Sön 17.00-17.55
10 ggr.
Ledare Miranda.
7/4 Sön 17.00-17.55 10 ggr Miranda

Info/Boka

»
Övrigt
Start Dag & tid Ledare    
LATIN FITNESS PROVA PÅ

Start 13/1.
Sön 16.05-16.25
1 ggr.
13/1 Sön 16.05-16.25 1 ggr

Info

»
Ballroom
Start Dag & tid Ledare    
ChaChaCha, Vals & Tango Forts.T2/3

Start 20/1.
Sön 17.00-17.55
12 ggr.
Ledare Dermot.
20/1 Sön 17.00-17.55 12 ggr Dermot

Info

»
10-dans standard/latin Saml.för social dansare

Start 20/1.
Sön 18.00-18.55
12 ggr.
Ledare Dermot.
20/1 Sön 18.00-18.55 12 ggr Dermot

Info

»
Teknikträning pardans/solo/duo i standard/latin

Start 20/1.
Sön 14.30-15.55
12 ggr.
20/1 Sön 14.30-15.55 12 ggr

Info

»
Salsa
Start Dag & tid Ledare    
Salsa Grundkurs För Studenter

Start 17/3.
Sön 20.00-20.55
12 ggr.
Ledare Dermot, Jacob.
17/3 Sön 20.00-20.55 12 ggr Dermot, Jacob

Info/Boka

»