Anmälan till Dansresan Irland 2015


ISW 1

Nu tar vi emot bokningar för årets dansresa till Irland. Platser i år är begränsade så för att säkra din plats boka så fort som möjligt. Anledning till platsbegränsningar är det försämrade flygförbindelse mellan Stockholm och Dublin.

Resan kostar 4950:- per person som delar ett dubbelrum och 5700:- om man önskar att bo i ett enkelrum.
I priset ingår flygresa t.o.r Stockholm-Dublin, busstransfer till och från hotellet, tre nätter på hotellet inklusive frukost, tre danskvällar samt sex timmars workshops.

Datum för Dansresan till Irland är 12-15 juni 2015. Boka din plats idag. Anmälan är bindande och i samband med anmälan måste man betala en handpenning av 1000:- per person. Handpenning kan betalas på dansskolan eller till bankgirot nr: 5427-4642. Ange referens Irlands Resa 2015 med namn på resande.

Pga att det är bråttom med att boka flygstolar så är sista anmälnings datum den 26/1. Därefter kan inte priset på flygbiljetten garanteras.

[contact-form-7 404 "Not Found"]